U SPORTSKOJ DVORANI OŠ GRUDA ODRŽANO 13. ŽUPANIJSKO PRVENSTVO U STOLNOM TENISU

 

🔴🔵 U organizaciji Stolnoteniskog Saveza Dubrovačko-neretvanske županije, a uz pomoć STK Konavljanin i STK Libertas Marinkolor u nedjelju, 13.11.2022. u Športskoj dvorani OŠ Gruda održano je 1️⃣3️⃣. Županijsko prvenstvo u stolnom tenisu na kojem je sudjelovalo 72 natjecatelja koji dolaze iz klubova: STK Konavljanin (Čilipi), STK Libertas Marinkolor, STK Lučica (Vela Luka) i STK Ploče.

🚨OVO SU NAJUSPJEŠNIJI NATJECATELJI 1️⃣3️⃣. ŽUPANIJSKOG PRVENSTVA U STOLNOM TENISU🏆🥇🥈🥉🏓🇭🇷💪❤️💙

🏓 KLINCEZE

🥇Romea Matas (STK LUČICA)
🥈Maris Martinović (STK LIBERTAS
MARINKOLOR) 🥉Antea Tasovac (STK LUČICA)
🥉Vesna Prižmić (STK LUČICA)

🏓 NAJMLAĐI KADETI

🥇Petar Stipković (STK LUČICA)
🥈Niko Spahić (STK KONAVLJANIN)
🥉Nikša Radovac (STK KONAVLJANI)

🏓 NAJMLAĐE KADETKINJE

🥇Ema Šeparović (STK LUČICA)
🥈Dora Pamuklić (STK LIBERTAS
MARINKOLOR)
🥉Helena Prizmić (STK LUČICA)

🏓 MLAĐI KADETI

🥇Franko Torić (STK LIBERTAS MARINKOLOR)
🥈Mateo Franulović (STK LUČICA)
🥉Marko Brnadić (STK KONAVLJANIN)
🥉Petar Kvesić (STK KONAVLJANIN)

🏓 MLAĐE KADETKINJE

🥇Rina Surjan ( STK LUČICA)
🥈Dalia Schmuch (STK KONAVLJANIN)
🥉Ivana Spahić (STK KONAVLJANIN)

🏓 KADETI

🥇Luka Karanović (STK LIBERTAS
MARINKOLOR)
🥈Luka Kulaš (STK LIBERTAS MARINKOLOR)
🥉Mateo Pavlić (STK KONAVLJANIN)
🥉Antonio Bećir (STK KONAVLJANIN)

🏓 KADETKINJE

🥇Lara Matas (STK LUČICA)
🥈Leona Čupić (STK KONAVLJANIN)
🥉Nina Markoni (STK KONAVLJANIN)

🏓 MLAĐI JUNIORI

🥇Šimun Lukačević (STK LIBERTAS
MARINKOLOR)
🥈Mario Mozara (STK LIBERTAS
MARINKOLOR)
🥉Juraj Hrćan (STK KONAVLJANIN)
🥉Andrej Hrćan (STK KONAVLJANIN)

🏓 JUNIORI

🥇Antonio Pavlić (STK KONAVLJANIN)
🥈Leo Spahić (STK KONAVLJANIN)

🏓 SENIORI

🥇Filip Mikulić (STK LIBERTAS MARINKOLOR)
🥈Vedran Đurđević (STK LIBERTAS
MARINKOLOR)
🥉Luka Karanović (STK LIBERTAS
MARINKOLOR)
🥉Marko Venier (STK LIBERTAS
MARINKOLOR)

🏓 SENIORKE

🥇Sandra Đurišić (STK KONAVLJANIN)
🥈Ivana Anić (STK LUČICA)

🏓 VETERANI 40+

🥇Robert Tothorti (STK LIBERTAS
MARINKOLOR)
🥈Mihovil Obrvan (STK PLOČE)
🥉Božo Čavala (STK LIBERTAS MARINKOLOR)
🥉Kuzma Stipković (STK LUČICA)

🏓 VETERANI 50+

🥇Milo Stražičić (STK KONAVLJANIN)
🥈Orlando Glamuzina (STK PLOČE)
🥉Boris Dragojević (STK LUČICA)
🥉Dragan Bodiroga (STK LIBERTAS
MARINKOLOR)

🏓 VETERANI 60+

🥇Ivan Ravlić (STK PLOČE)
🥈Siniša Desnica (STK LIBERTAS
MARINKOLOR)
🥉Drago Kasač (STK LIBERTAS MARINKOLOR)
🥉Zoran Šutić (STK PLOČE)

🏓 PAROVI

🥇Filip Mikulić/🥇Vedran Đurdević (STK
LIBERTAS MARINKOLOR)
🥈Marko Venier/🥈Milan Rezo (STK LIBERTAS
MARINKOLOR)
🥉Goran Raspopović/🥉Luka Karanović (STK
LIBERTAS MARINKOLOR)
🥉Milo Stražičić (STK KONAVLJANIN)/🥉
Siniša Desnica (STK LIBERTAS
MARINKOLOR)

Čestitamo svim natjecateljima i osvajačima medalja❗️😃👍🔴🔵