10. ŽUPANIJSKO PRVENSTVO U STOLNOM TENISU

Deseto po redu prvenstvo Dubrovačko-neretvanske županije u stolnom tenisu održano je u nedjelje, 24.11. 2019. u organizaciji STK Konavljanin i Županijskog stolno-teniskog saveza u dvorani OŠ Gruda.

Prvenstvu se odazvalo 91 igračica i igrača iz 5 registriranih klubova. Osim organizatora turnira STK Konavljnin sudjelovali su igračice i igrači: STK Libertas Marinkolor – Dubrovnik, STK Dubrovnik- Dubrovnik; STK Lučica – Vela Luka, STK Ploče – Ploče. Natjecanje se igralo u 17 natjecateljskih kategorija počevši s kategorijom ‘početnika’ do ‘veterana 60+’.

Natjecanju su prisustvovali i čelnici općine Konavle: zamjenik načelnika općine Konavle Ivo Radonić koji je ujedno i otvorio natejcanje te predsjednik Općinskog vijeća Ivo Simović.

Ostvareni su sljedeći rezultati po kategorijama:

  • POČETNICI:
    1. mjesto: – Marino Čović – STK Libertas Marinkolor
  • POČETNICE:
    1. mjesto: Lucija Radonić – STK Konavljanin
    2. mjesto: Petra Hrčan – STK Konavljanin
  • NAJMLAĐE KADETKINJE:
    1. mjesto: Rina Surjan – STK Lučica, Vela Luka
    2. mjesto: Paulina Cetinić – STK Libertas Marinkolor
    3. mjesto: Tina Ivić – STK Lučica, Vela Luka
    3. mjesto: Lucija Franković – STK Lučica, Vela Luka
  • NAJMLAĐI KADETI:
    1. mjesto: Baldo Dobrašin – STK Konavljanin
    2. mjesto:  Luka Kulaš – STK Libertas Marinkolor
    3. mjesto: Petar Radonić – STK Konavljanin
    3. mjesto: Franko Torić – STK Libertas Marinkolor
  • MLAĐE KADETKINJE:
    1. mjesto: Lara Matas – STK Lučica – Vela Luka
    2. mjesto: Franka Dragojević – STK Lučica-Vela Luka
    3. mjesto, Rina Žuvela – STK Lučica, Vela Luka
    3. mjesto: Leona Žuvela – STK Lučica, Vela Luka
  • MLAĐI KADETI:
    1. mjesto:  Ivan Barčot – STK Libertas Marinkolor
    2. mjesto: Patrik Soldo – STK Libertas Marinkolor
    3. mjesto:  Ivan Radonić – STK Konavljanin
    3. mjesto: Borna Ramljak – STK Libetras Marinkolor
  • KADETKINJE:
    1. mjesto:  Mia Mirošević – STK Lučica- Vela Luka
    2. mjesto: Hana Ivić – STK Lučica- Vela Luka
    3. mjesto: Nina Šeparović – STK Lučica – Vela Luka
  • KADETI:
    1. mjesto: Juraj Hrčan – STK Libertas Marinkolor
    2. mjesto: Mario Mozara – STK Libertas Marinkolor
    3. mjesto: Teo Kasač – STK Libertas Marinkolor                                                3. mjesto: Bruno Soldo – STK Libertas Marinkolor
  • JUNIORKE:
    1. mjesto: Linda Žuvela – STK Lučica – Vela Luka
  • JUNIORI:
    1. mjesto:  Duje Prižmić – STK Libertas Marinkolor-Dubrovnik                2. mjesto:  Antoni Maslać – STK Konavljanin
    3. mjesto: Antonio Pavlić – STK Konavljanin
    3. mjesto, Rene Kulenović – STK Konavljanin
  • SENIORKE:
    1. mjesto,: Lidija Vranješ – STK Libertas Marinkolor
    2. mjesto: Sanda Tasovac – STK Lučica – Vela Luka
    3. mjesto, Linda Žuvela – STK Lučica – Vela Luka
    3. mjesto: Sandra Đurišić – STK Konavljanin
  • SENIORI:
    1. mjesto:  Marko Venier – STK Libertas Marinkolor
    2. mjesto, Filip Mikulić – STK Lučica – Vela Luka
    3. mjesto: Vedran Đurđević – STK Konavljanin
    3. mjesto:  Marko Šarić – STK Ploče – Ploče
  • VETARANI 40+
    1. mjesto: Vlaho Car – STK Konavljanin
    2. mjesto: Orlando Glamuzina – STK Ploče- Ploče
    3. mjesto: Damir Parmać  – STK Dubrovnik
    4. mjesto,: Boris Dragojević – STK Lučica – Vela Luka
  • VETERANA 50+:
    1. mjesto,: Ivan Ravlić – STK Ploče – Ploče
    2. mjesto: Damir Gleđ – STK Libertas Marinkolor                                                  3. mjesto: Milan Rezo – STK Libertas Marinkolor
    3. mjesto: Boris Cikoja – STK Libertas Marinkolor
  • VETARANI 60+:
    1. mjesto: Mirko Dragojević -STK Lučica – Vela Luka
    2. mjesto: Marinko Matulović – STK Libertas Marinkolor
    3. mjesto: Zoran Šutić – STK Ploče – Ploče
    3. mjesto: Fra Ilija Stipić – STK Konavljanin
  • PAROVI:
    1. mjesto: Milan Rezo / Marko Venier – STK Libertas Marinkolor
    2. mjesto:  Vlaho Car / Vedran Đurđević – STK Konavljanin
    3. mjesto: Jurica Prpić – Ivo Miličić
    3. mjesto:  Boris Dragojević – Orlando Glamuzina

Napišite komentar