2. MEĐUNARODNI OTVORENI BOŽIĆNI TURNIR U STOLNOM TENISU – DUBROVNIK 2018.

Na 2. Međunarodnom otvorenom Božičnom turniru  koji se je održao u Dubrovniku u subotu, 22. prosinca 2019. nastupilo je  210 sudionika iz 20 klubova iz Hrvatske, Bosne i Hercegovine, Crne Gore i Srbije. Bile su zastupljene sve starosne kategorije, od klinaca i klinceza do veterana +60.

Na ovom turniru nisu sudjelovali samo stolnotenisači, već su se i u stolnoteniskim vještinama okušali Djed Božičnjak i Medo, koji su najmlađima, ali i onima malo starijima dijelili prigodne poklone.

Zahvaljujemo svima koji su sudjelovali na ovom turniru te svojim prisustvom obogatili ovaj sportski događaj.

Čestitamo svim pobjednicima na izvrsnom rezultatu, ali i svima koji su se natjecali na fer i poštenoj borbi te na pokazanom trudu i zalaganju.

Vidimo se i dogodine!

Klinci:
1.Vito Žmara STK Šibenik
2.Petar Dimnić STK Konavljanin
3.Maroje Radonić STK Konavljanin
3.Lovre Staničić STK Urania, Baška Voda

Klinceze:
1.Nadja Djulović STK Kreka, Tuzla
2.Rina Surjan STK Lučica, Vela Luka
3.Iva Radić STK Urania, Baška Voda
3.Ksenija Vuković STK Budućnost,         Podgorica

Najmlađi kadeti:
1.Luka Karanović STK Novi, Herceg Novi
2.Jakša Krivokapić STK Novi, Herceg Novi
3.Ivan Radonić STK Libertas, Dubrovnik
3.Borna Ramljak STK Libertas, Dubrovnik

Najmlađe kadetkinje:
1.Franka Miškić STK Šibenik
2.Lara Matas STK Lučica, Vela Luka
3.Ivana Vidojević STK Libertas, Dubrovnik
3.Marija Šimunović STK Mostar

Mlađi kadeti:
1.Marko Božović STK Novi, Herceg Novi
2.Juraj Hrčan STK Libertas, Dubrovnik
3.Dominik Zglav STK Konavljanin
3.Matija Dimnić STK Konavljanin

Mlađe kadetkinje:
1.Mia Mirošević STK Lučica, Vela Luka
2.Franka Dragojević STK Lučica,Vela Luka
3.Rina Žuvela STK Lučica, Vela Luka
3.Ana Staničić Urania, Baška Voda

Kadeti:
1.Nikola Prusina STK Brotnjo, Čitluk
2.Nemanja Vuković STK Budućnost, Podgorica
3.Bruno Soldo STK Libertas, Dubrovnik
3.Andrej Svalina Urania, Baška Voda

Kadetkinje:
1.Nera Sikavica Urania, Baška Voda
2.Natali Radić Urania, Baška Voda
3.Nika Cvitanović Urania, Baška Voda
3.Lucija Marić STK Lučica, Vela Luka

Juniori:
1.Filip Radulović STK Novi, Herceg Novi
2.Marijo Obrovac STK Dubrovnik
3.Maroje Lalić STK Dubrovnik
3.Teofil Topić STK Libertas, Dubrovnik

Juniorke:
1.Gabrijela Alviž STK Mladost, Zagreb
2.Lidija Vranješ STK Libertas, Dubrovnik
3.Petra Raos STK Konavljanin
3.Lea Berković STK Lučica, Vela Luka

Seniori:
1.Željko Mandić STK Mostar
2.Bojan Cubović STK Novi, Herceg Novi
3.Branko Putnik STK Tivat
3.Deni Berković STK Lučica, Vela Luka

Seniorke
1.Barbara Vlahović STK Libertas, Dubrovnik
2.Sanda Tasovac STK Lučica, Vela Luka

Veterani 40+
1.Marko Juričević Zagreb
2.Vlaho Car STK Konavljanin
3.Zoran Vujčić STK Novi, Herceg Novi
3.Marko Kostić STK Tivat

Veterani 50+
1.Mišo Bojanić STK Budućnost, Podgorica
2.Milo Stražičić STK Libertas, Dubrovnik
3.Budimir Božović STK Tivat
3.Dragan Šakota STK Brotnjo, Čitluk

Veterani 60+
1.Svetomir Jovanović STK Novi, Herceg Novi
2.Marinko Matulović STK Libertas, Dubrovnik
3.Franjo Capan STK Kvarner, Rijeka
3.Predrag Vučurević STK Sveti Sava, Trebinje

Parovi
1.Venier/Mikulić STK Libertas, Dubrovnik
2.Radulović/Cubović STK Novi, Herceg Novi
3.Pensa/Granić STK Sinj
3.Mandić/Šarić STK Mostar/STK Libertas, Dubrovnik

Napišite komentar