1. Međunarodni otvoreni Božićni turnir u stolnom tenisu – Dubrovnik 2017.


Prvi Međunarodni otvoreni Božićni turnir u stolnom tenisu održan je u Dubrovniku u  nedjelju, 3. prosinca 2017.

Na turniru je nastupilo je 160 natjecatelja s područja Dubrovačko-neretvanske županije, ali i iz Baške Vode, Crne Gore, Bosne i Hercegovine i Makedonije u ukupno deset kategorija u muškoj i ženskoj konkurenciji.

Nastupilo je ukupno 14 klubova, i to: STK Libertas Marinkolor Dubrovnik, STK Lučica Vela Luka, STK OŠ Gruda, STK Kotor, STK Ploče, STK Urania Baška Voda, STK Budućnost Podgorica, STK Sveti Sava Trebinje, STK Nikšić, STK Herceg Novi, STK Tivat, STK Brotnjo Čitluk, STK Dubrovnik i STK Konavljanin Cavtat.

Najuspješniji su bili sljedeći natjecatelji:

KATEGORIJA KLINCEZE:

  1. Rina Surjan (STK Lučica – Vela Luka)
  2. Laura Mozara (STK Libertas Marinkolor – Dubrovnik)
  3. Tina Ilić (STK Lučica – Vela Luka)

KATEGORIJA KLINCI:

  1. Baldo Dobrašin (Osnovna škola Gruda)
  2. Petar Dimnić (Osnovna škola Gruda)
  3. Mateo Pavlić (Osnovna škola Gruda)
  4. Petar Radonić (Osnovna škola Gruda)

KATEGORIJA NAJMLAĐE KADETKINJE:

  1. Ivana Vidojević (STK Libertas Marinkolor – Dubrovnik)
  2. Franka Dragojević (STK Lučica – Vela Luka)
  3. Lara Matas (STK Lučica – Vela Luka)
  4. Leona Žuvela (STK Lučica – Vela Luka)

KATEGORIJA NAJMLAĐI KADETI:

  1. Patrik Soldo (STK Libertas Marinkolor – Dubrovnik)
  2. Borna Ramljak (STK Libertas Marinkolor – Dubrovnik)
  3. Antonio Bećir (Osnovna škola Gruda)
  4. Ivan Radonić (Osnovna škola Gruda)

KATEGORIJA MLAĐE KADETKINJE:

  1. Lucija Marić (STK Lučica – Vela Luka)
  2. Mia Mirošević (STK Lučica – Vela Luka)

KATEGORIJA MLAĐI KADETI:

  1. Nikola Prusina (STK Brotnjo – Čitluk)
  2. Juraj Hrčan (STK Libertas Marinkolor – Dubrovnik)
  3. Teo Kasač (STK Libertas Marinkolor – Dubrovnik)
  4. Marko Marasović (STK Konavljanin)

KATEGORIJA KADETKINJE:

  1. Lea Berković (STK Lučica – Vela Luka)
  2. Nera Sikavica (STK Urania – Baška Voda)
  3. Linda Žuvela (STK Lučica – Vela Luka)
  4. Petra Skurla (STK Libertas Marinkolor – Dubrovnik)

KATEGORIJA KADETI:

  1. Teofil Topić (STK Libertas Marinkolor – Dubrovnik)
  2. Ivan Dragojević (STK Lučica – Vela Luka)
  3. Davor Parađik (STK Libertas Marinkolor – Dubrovnik)
  4. Antonio Pavlić (STK Konavljanin)

KATEGORIJA JUNIORKE:

  1. Lidija Vranješ (STK Libertas Marinkolor)
  2. Veronika Ivkošić (STK Konavljanin)
  3. Petra Raos (STK Konavljanin)
  4. Sandra Đurišić (STK Konavljanin)

KATEGORIJA JUNIORI:

  1. Filip Radulović (STK Budućnost – Podgorica)
  2. Haris Taljanović (STK Budućnost – Podgorica)
  3. Boris Đukanović (STK Budućnost – Podgorica)
  4. Matej Butigan (STK Libertas Marinkolor – Dubrovnik)

KATEGORIJA SENIORKE:

  1. Barbara Vlahović (STK Libertas Marinkolor – Dubrovnik)
  2. Sandra Tasovac (STK Lučica – Vela Luka)
  3. Zhu Guizhi (STK Libertas Marinkolor – Dubrovnik)
  4. Jadranka Katić (STK Libertas Marinkolor – Dubrovnik)

KATEGORIJA SENIORI:

  1. Antonio Franulović (STK Lučica – Vela Luka)
  2. Stefan Rašović (STK Budućnost – Podgorica)
  3. Ante Jupek (STK Libertas Marinkolor – Dubrovnik)
  4. Marko Venier (STK Libertas Marinkolor – Dubrovnik)

KATEGORIJA VETERANI 40-50 GOD.

  1. Marko Kostić (STK Tivat)
  2. Joško Martinović (STK Libertas Marinkolor – Dubrovnik)
  3. Željko Vuksanović (STK Tivat)
  4. Milan Rađenović (STK Herceg Novi)

KATEGORIJA VETERANI 50-60 GOD.

  1. Dragan Šuković (STK Herceg Novi)
  2. Budimir Božović (STK Tivat)
  3. Dragiša Jurišić (STK Urania – Baška Voda)
  4. Milo Stražičić (STK Libertas Marinkolor – Dubrovnik)

KATEGORIJA VETERANI 60+

  1. Zoran Pavlinović (STK Urania – Baška Voda)
  2. Mirko Dragojević (STK Lučica – Vela Luka)
  3. Zoran Šutić (STK Ploče)
  4. Miroslav Šarenac (STK Sveti Sava – Trebinje)

KATEGORIJA PAROVI:

  1. Filip Radulović / Boris Đukanović (STK Budućnost – Podgorica)
  2. Marko Venier / Filip Mikulić (STK Libertas Marinkolor – Dubrovnik)
  3. Zdravko Mrkonja / Miloš Gudelj (STK Sveti Sava -Trebinje)
  4. Stefan Rašović / Haris Taljanović (STK Budućnost – Podgorica)

Stolnoteniski klub Libertas Marinkolor i Regionalni stolnoteniski centar Dubrovnik kao organizatori žele se zahvaliti sponzorima i pokroviteljima Gradu Dubrovniku, Turističkoj zajednici Grada Dubrovnika, Zajednici športova Dubrovačko-neretvanske županije, Marinkoloru, JUB bojama, Ceresitu, medijskom sponzoru Dubrovačkom vjesniku, našim Športskim objektima koji su nam ustupili dvoranu te našem Medu koji je uveselio i velike i male natjecatelje.

Posebna i najveća zahvala ide našim volonterima bez kojih uspješna realizacija ovog turnira ne bi bila moguća.

Vidimo se dogodine!

Napišite komentar